Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Centrum energetyczne: Naciągają na \"tańszą\" energię

Utworzony przez janek, 3 czerwca 2011 r. o 11:32 Powrót do artykułu
ja też się nabrałam i liczę czas,kiedy wygasnie mi umowa bo wracam tam,gdzie byłam poprzednio.Jeszcze naliczają mi od kwietnia opłaty za lux-med a ta umowa wygasa po 2 latach,mam nawet od nich pismo na ten temat-oszuści!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sprzedałem mieszkanie i w związku z tym wysłałam listem poleconym im podanie o rozwiązanie umowy wraz z kopią aktu notarialnego i z kopią rozwiązania umowy z PGE Obrót z aktualnym stanem kicznka.I wiecie co wymyślili?Że ja mam teraz odszukać nazwisko ich przacownika,który odebrał ten list :) to są jaja,do tej pory nie otrzymałem faktury rozliczeniowej a czekam od 13 Maja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA OSZUSTÓW ... to w zasadzie tyle co można powiedzieć o tej pożal się Boże firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH WAS RĘKA BOSKA BRONI PRZED PODPISANIEM UMOWY Z TYMI OSZUSTAMI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy jest jakis spsob na rozwiazanie problemu moich rodzicow? chodzi o to ze podpisali umowe na 5 lat od 2012 do 2017 i co roku maja doplaty ok.2000zl gdzie zawsze mieli zwroty ok. 500zl , te cale EC oszukalo moih rodzicow staszych o nawer nie za bardzo widza na oczy , na dodatek podpisali umowe bo maja emerytury 1000zl i chieli miectaniej a teraz placa 321zl co 2 miesiaci co miesiac za przesyl tauronowi ok 70zl plus 30zl za uslugi i 20 zl abonamet.. moza ozwiazac umowe z tymi oszustami ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skorzystaj z rady dobrego prawnika,nie czytałem tej umowy i prawnik też tani nie jest ale mogę ci polecić +48668661059 na pewno wyniesie cię to taniej niż to zdzierstwo z EC :) spróbuj też zadzwonić do centrum prasowego Energetycznego Centrum pod numer 797027854,fajne kobitki i kompetentne tam siedzą,życzę powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto skontaktować się z rzecznikiem, który rozwiązuje wszelkie tematy, również sprzed lat. 797027854
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANDA OSZUSTÓW I ZŁODZIEI  OD ROKU MAM Z NIMI UMOWĘ JESZCZE DWA LATA !!!! I ZRYWAM Z WYPOWIEDZENIEM PÓŁROCZNYM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziafoskie to centrum energetyczne oszuści , że nie ma na nich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KRAJU NIEMA GOSPODARZA , A JAK NIEMA PASTERZA TO WILKI GRASUJĄ !!! PRZYCHODZĄ DO NAS ŻEBY NAS RŻNĄĆ NA KASIE, BANKI , SIECI HANDLOWE ABBERGOLDY FRANKOWICZE,WOŁOMINY  ITD , WSZYSCY ONI PRZYCHODZĄ W OWCZYCH SKÓRACH ,MÓWIĄ NAM "JAK WY PIĘKNIE SIĘ ROZWIJACIE TU KAWAŁEK DROGI TAM NOWA ELEWACJA..., SPRZEDAJCIE NAM SWOJE LASY,ZIEMIĘ  JESTEŚMY PRZECIEŻ TERAZ WSPÓLNYM DOMEM !!!" POLSKA STAŁA SIĘ TERENEM ŁOWIECKIM . UWAŻAJCIE NA SIDŁA ,NASZ KRAJ ZOSTAŁ SPRZEDANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JEST .GDZIE GOSPODARZ ??! - OPIŁ SIĘ WINA (U SOWY ) I ZASNOŁ !! PILI I LULKI PALILI ICO ZOSTAŁO ? H**** DUPA I KAMIENI KUPA , A NAS ŁUPIĄ WILKI !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sa juz w olsztynie,oszukuja ,mi podali firme w warszawie mowiac,ze moj dostawca zmienil siedzibe i trzeba nowa umowe,a jednoczesnie obniza o 5 procent cene pradu,- co z tym zrobic ,jak ich ukarac? czy prokurator moze pomoc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należę do nich ale tylko jeszcze rok i wypowiadam umowę, przedłużyli mi umowę mimo że dzwoniłem do nich na infolinię gdzie nagrywają rozmowy, gdie zgłasza się po numerze pesel, czyli ustalają tożsamość. Pani powiedziała mi że umowa jest jeszcze ważna 2 miesiące więc nie wypowiadałem jej. Jakie było zaskoczenie że przysłali i druczki do opłaty i powiedzieli że z późno na rezygnacje z ubezpiecZenia. złodzieje. Myślę że sprawę należy powerzyć rzecznikowi ubezpieczonych bo to złodzieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLODZEJE UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZLODZIEJE ! NACIĄGAJĄ NA UBEZPIECZENIA ZDROWOTNE, NIE DAJĄ ANI POLISY ANI KARTY PACJENTA - OSZUŚCI, powinniśmy ich podać do prokuratury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich należy natychmiast zrzucać ze schodów.To na nich najlepsza metoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam ostatni rok i rezygnuję, ubezpieczenie to czysta fikcja, po 4 latach płacenia chciałem skorzystać z ubezpieczenia to powiedzieli że mój wariant nie zawiera tego co podpisałem jak złożyłem reklamacje w bardzo prostej sprawie (nic nie muszą szukać wszystko zeskanowane wysłąłem drogą mailową). Przeboleję to, napewno zgłoszę do rzecznika praw ubezpieczonych i biura ochrony konsumentów. Więcej takiemu nowotworowi nie dam się nabrać. OSZUŚCI, NACIĄGACZE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy oszisci szukacie glopich z centrum energia wy chuje jebane zdzzieracie od biednych ludzi bandziory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Należę do nich ale tylko jeszcze rok i wypowiadam umowę, przedłużyli mi umowę mimo że dzwoniłem do nich na infolinię gdzie nagrywają rozmowy, gdie zgłasza się po numerze pesel, czyli ustalają tożsamość. Pani powiedziała mi że umowa jest jeszcze ważna 2 miesiące więc nie wypowiadałem jej. Jakie było zaskoczenie że przysłali i druczki do opłaty i powiedzieli że z późno na rezygnacje z ubezpiecZenia. złodzieje. Myślę że sprawę należy powerzyć rzecznikowi ubezpieczonych bo to złodzieje.   Też mnie złapali złodzieje, ale w kwestii wypowiedzenia umowy to... jest w umowie napisane, że trzeba zachować 3-miesięczny okres wypowiedzenia. W przeciwnym razie przedłużają o rok. Za późno dzwoniłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodzieje i oszuści. Nie chcą zwracać nadpłaconych pieniędzy. Uciekać od nich jak najdalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...